Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslava Dne seniorů v Lounech

12. 10. 2016

Rád jsem přijal pozvání na toto milé setkání, protože si vážím seniorů za jejich přínos k rozvoji kraje během jejich aktivního pracovního života. Počátkem října slavíme Mezinárodní den seniorů, který je příležitostí seniorům poděkovat a popřát jim dobré zdraví a spokojený život při jejich zaslouženém odpočinku i při jejich kulturních, sportovních a společenských aktivitách,“ řekl ve zdravici hejtman Oldřich Bubeníček.

V kulturním programu vystoupily děti ze Speciální mateřské školy Louny, členky senior klubu Pomoc bližnímu Louny a mažoretky a pěvecký sbor ze základní umělecké školy. Hejtman rovněž předal ocenění účastníkům soutěže Senior Art z okresu Louny.

Senior klub Pomoc bližnímu Louny, který pořádá tento Den se seniory v Lounech, se umístil v soutěži Senior roku 2016 v kategorii Nejlepší klub na 2. místě. Výsledky soutěže byly vyhlášeny dne 1. 10. 2016. Cenu „Senior roku“ vyhlásila Nadace Charty 77 v rámci svého projektu Senzační senioři. Cílem je podpora seniorů jako významné části naší společnosti a zdůraznění jejich výjimečných výkonů, počinů a prací. Ocenění má inspirovat seniory v jejich vlastním životě a posilovat jejich sebevědomí a sebedůvěru. Výběr oceněných a prezentace jejich práce široké veřejnosti je šancí pro postupné rozbití stereotypů v nazírání na život seniorů.

V předsálí probíhala prezentace Služeb sociální péče Louny a výstava děl přihlášených do soutěže Senior Art 2016.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA