Jdi na obsah Jdi na menu
 


Senior pas

30. 3. 2015

V současnosti existuje 106 poskytovatelů slev z Ústeckého kraje, seznam všech zapojených poskytovatelů naleznete v příloze.

 

Nábor poskytovatelů slev stále probíhá, od ledna bylo zapojeno 10 nových poskytovatelů, např. Plavecká hala v Krupce, Technické muzeum, Galerie výtvarného umění, Lanová dráha, Apollo sport atd.

 

Na doporučení byla navázána spolupráce s magistrátem města Most, kde probíhá komunikace s paní Ing. Schlehöferovou. V rámci spolupráce byl zaslán na Kontaktní centrum katalog poskytovatelů slev, registrační formuláře, manuál kontaktního centra a box na sběr registrací. Týdně dochází emailem registrace a následující týden zasíláme karty zpět na kontaktní místo či na adresu registrovaného. Nová kontaktní centra jsou uvedena i v nově upraveném registračním formuláři.

 

Dalším kontaktním centrem je magistrát města Ústí nad Labem, kde probíhá komunikace s paní Povolnou. Spolupráce probíhá stejně jako s magistrátem města Most.

 

V roce 2015 bylo během prvních měsíců zapojeno 2 224 seniorů.

 

V současné době probíhá jednání s Ústeckým krajem o podpisu smlouvy o podpoře projektu Senior Pas na rok 2015. Pokud se tato smlouva podaří podepsat, budou získány prostředky na rozvoj poskytovatelů v Ústeckém kraji.

 

Odkaz na přílohu: http://leteckaposta.cz/907614434

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA